Neler Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

SEO (Search Engine Optimization)

“Search Engine Optimization” kısaltması olarak kullanılan seo türkçeye uyarlanmış haliyle “Arama motoru optimizasyonu” anlamına gelmektedir. Arama motoru optimizasyonu kişilerin ve kurumların kullandığı web sitelerinin Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında çeşitli anahtar sözcüklerinizde en iyi sıralamalarda çıkmasını sağlamak ve doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmayı hedeflemek için uygulanır.

Temiz HTML 5 ve CSS 3 Kodlama
Kodlamanın Temel kuralları baz alınarak doğru parsellenmiş olan siteler gerek hızlı açılmaları gerekse gereksiz kod barındırmamamları ile arama motorlarının gözdesi haline gelmiştir.
Backlink
Sitenizin diğer sitelerce popüler olarak gösterilmesi işlemi olarak nitelendirilebilir.Fakat backlink sağlamanında belirli kuralları vardır orneğin ne periyotlarla ve hangi sitelerden backlink alındığı önemlidir.
Şematik Belirteçler
Html 5 ın kuralları bir kenara dursun özellikle google algoritmaları keywords(anahtar sözcük) gibi belirteçlere bakmadığını defalarca belirtildi, bunun yerine sematik olarak belirtilen parsellerde ne amaçlı kullandığınıza bakmaktadır.
Sosyal Medya
Sosyal Medya günümüzde markalaşmanın ve kalıcı tanıtımın en doğru ve en hızlı yontemı olarak karsımıza cıkmaya devam ediyor. Bu noktada arama motorları kişilerin davranışlarını organik olarak gözlemlemek istemesi oldukça doğal bir harekettir.
Kullanıcı Deneyimi
Arama motorlarının en temel özelliği sitenin kullanıcıya sağlayacağı bilgi erişilebilirlik ve kullanım kolaylığı bu noktada mobil,tablet ve masaüstü uygulamalarıyla doğru şekilde iletilicek olan içerik kullanıcı deneyımını arttırıcak ve ziyaretçilerin sitenizi popüler olması yolunda adımlar atmasını sağlayacaktır.
Optimize Edilmiş Reklamlar
Adwords vb uygulamalarda sitenizin içeriği ve anahtar sözcükleriniz google tekrar lanse edilmektedir. Şu şekilde düşünebilirsiniz belirli bir ücret karşılığında oto yedek parça sözcüğünde reklam satın alıyorsunuz sizce bu saatten sonra arama motorları tutupta sizin gprs saatığınızı düşünür mü yoksa jant kaporta sattığınızı mı düşünür?
İçerik Optimizasyonu
Sitenizin içeriğinde bir makale yayınlamak isteyebilirsiniz fakat makalenizin doğru algoritmalarca oluşturulması ve kelime yoğunluğunun en iyi şekilde ayarlanması gerekir.Örneğin bir makalede altı çizili ,italik ve kalın belirteçler ile ana anahtar sözcüğünüzün kombinasyonlarına yer verilmelidir Google algoritmasının 120 den fazla kriter bulunmaktadır.
Rakip Analizi
Rakiplerinizin belirli bir popülerliği(hit) mevcut olabilir bu popülerliğin kaynağını keşfedebilir ve bu kaynağı hatta varsa daha iyi kaynakları kendiniz için kullanabilirsiniz.Şı şekilde düşünebilirsiniz sitenize verdiğiniz backlink ile rakip firmanın sitesine sağladığı backlink arasında ne tür bir fark var gelen ziyaretçi davranışı arasındaki fark nedir.
Kombinasyonlar ve Sıkıştırmalar
Site açılış hızı ve doğru kombinasyonla çalışması vazgeçilmez bir özelliktir Özel olarak sıkıştırılmış siteler normal sitelerden 7 kat daha hızlı açıldığını biliyormuydunuz?
Dizinler
Dizin siteleri sektörel rehber niteliği taşımaktadır bu sitelerin fazlasıyla farkında olan google,yandex ve bing gibi arama motorları dizinlerde katagorisel yapılandırmaları ele alarak sitenizin en doğru anahtar sözcüklerde yer alması yönünde yeniden yapılandırılmıştır.